•  
  •  
bielawaowls

W środę 6 listopada burmistrz Andrzej Hordyj osobiście przekazał przedstawicielom klubu BIELAWA OWLS gratulacje z okazji zdobycia mistrzostwa trzeciej ligi w finale LFA9, podczas meczu rozegranego 26 października w Bielawie. Sowy zwyciężyły wtedy wynikiem 14 do 0, pokonując tym samym warszawiaków oraz wygrywając tytuł Mistrza LFA9.

Podczas środowego spotkania, rozmawiano m.in. o planach i celach na przyszły sezon sportowy. Bielawskie Sowy mają się bowiem lepiej niż kiedykolwiek. Burmistrz otrzymał w prezencie wspomniany medal wywalczony przez zawodników w finale LFA9 przeciwko drużynie Warsaw Mets.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w OWLS BIELAWA rekrutacja trwa cały rok, niezależnie od trwającego sezonu. Każdy nowy zawodnik szkolony jest od podstaw i profesjonalnie przygotowywany do rozgrywek pod okiem 5 trenerów, w pełnym sprzęcie oraz na profesjonalnym boisku do futbolu amerykańskiego na ul. Bankowej w Bielawie. W imieniu klubu, zapraszamy do drużyny!

* Już w tą niedzielę zapraszamy z kolei na mecz juniorski przeciwko PANTHERS JUNIORS o mistrzostwo Polski do lat 18. Mecz odbędzie się we Wrocławiu. Szczegóły na: https://www.facebook.com/bielawaowls/


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj