Informacje o pandemii
Bielawska Grupa Motosport wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bielawie zapraszają na dwudniowy "1 Rajd Bielawa", który odbędzie się w ten weekend (15 i 16 sierpnia). Pierwszego dnia kierowcy będą mogli zapoznać się z trasą oraz ścigać się w "Prologu", który odbędzie się w Pieszycach.

Część bielawska rajdu będzie miała miejsce w niedzielę 16 sierpnia. Start pierwszego z trzech przejazdów nastąpi około godziny 9.00 z parkingu przy ulicy Kruczej. Następnie kierowcy przejadą fragmentem obwodnicy do Ronda Miast Partnerskich, skręcą w ulicę Wojska Polskiego i pojadą do mety zlokalizowanej w Kietlicach. Drugi przejazd w ramach tego odcinka zaplanowano na godzinę 11.10, a trzeci i zarazem ostatni odbędzie się o godzinie 14.10. Następnie kierowcy udadzą się na drugi odcinek "Gilów – Kośmin". Tego dnia odbędzie się także trzeci odcinek "Piława Górna – Owiesno".

W związku z obowiązkiem zapewnienia bezpieczeństwa startujących i okolicznych mieszkańców, konieczne jest wyłączenie z ruchu na czas wyścigu wspomnianych wyżej fragmentów ulic. Zamknięcie ulic dla ruchu nastąpi od godziny 6:00 do 18:00, co spowoduje brak dojazdu do Cmentarza Komunalnego.
Osoby, które w czasie wyścigu chciałyby dojść do Cmentarza Komunalnego, mogą korzystać z trasy alternatywnej, wiodącej od ulicy Sikorskiego wzdłuż Ogrodów Działkowych "Radość". 

Prosimy o wyrozumiałość, korzystanie z przygotowanych objazdów i jednocześnie zapraszamy do kibicowania.

Biuro Rajdu będzie mieściło się w budynku pływalni „Aquarius” na pierwszym piętrze. Kontakt do dyrektora rajdu – Piotr Kruszyński, tel. 510 184 451. Zapraszamy do wzięcia udziału jak i kibicowania.

Szczegółowe informacje na temat tras przejazdu w galerii.


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj