•  
  •  
Informacje o pandemii
Turniej Dana Cup z udziałem UKS BIELAWIANKA
W dniach 22-27 lipca odbył się kolejny Turniej Dana Cup z udziałem UKS BIELAWIANKA. W tym roku wystąpiły trzy drużyny w kategorii wiekowej U17, U14, U12.
Wszystkie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony. Najlepiej zaprezentował się zespół U14, zajmując drugie miejsce w całym turnieju, powtarzając osiągnięcie zespołu U17 z roku 2018. Drużyna U12 prowadzona przez Natalię Zagajewską osiągnęła ćwierćfinał finału A, nieznacznie ulegając norweskiemu zespołowi Heming IL, który okazał się zwycięzcą turnieju. Drużyna U14 z trenerką Pauliną Król okazała się rewelacją turnieju i uznała wyższość dopiero w wielkim finale, ulegając rosyjskiemu zespołowi SShOR 11 Samara.

Najcięższe zadanie stanęło przed drużyną Sebastiana Głogowskiego U17, która trafiła do “grupy śmierci”, gdzie, trochę pechowo, zajęła trzecie miejsce i musiała grać w finałach B. Tam już nie miała sobie równych, wygrywając w finale z norweskim zespołem Sædalen-Kringlebotn-Kalandseid IL.

Turniej w Danii to świetne przetarcie przed zmaganiami II-giej ligi oraz  dolnośląskiej ligi młodziczek U-15, które już niedługo się rozpoczną.

Dziękujemy Miastu Bielawa za wsparcie naszego wyjazdu.

Oprac: Mariusz Tylak - prezes UKS BIELAWIANKA

Turniej Dana Cup z udziałem UKS BIELAWIANKA


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj