Drukuj
Kategoria: Sport i Rekreacja
Odsłony: 3297
Lines of Bielawa 2015 za nami! Zwycięzcą jednej z najważniejszych deskorolkowych imprez w Polsce został Kacper Jakóbczyk. Drugie miejsce zajął Przemysław Wardęga, a trzecie Przemysław Hipler. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, więc wygrana w zawodach była prestiżowa w środowisku krajowej deskorolki.


Mimo że Lines of Bielawa rozpoczynało się w sobotę, to zabawę fani skateboardingu zaczęli już w piątek wieczorem, od konkursu „Skok przez Bielawę”. Zwycięzca widowiskowego best tricku, który na stałe wpisze się w harmonogram wydarzenia, przeskoczył w sumie siedem deskorolek. Tego dnia na skateparkowej scenie zagrał również zespół Boneless Brigade.

Prawdziwe emocje miały miejsce jednak w sobotę i niedzielę. Lines of Bielawa otworzył oficjalnie burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa, który po powitaniu uczestników wykonał pierwszy przejazd na deskorolce.

W sobotę przeprowadzono także kwalifikacje do zawodów, odbył się best trick dla dzieci i młodzieży. Po raz pierwszy w historii Lines of Bielawa odbyło się sympozjum w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości, podczas którego rozmawiano na temat przyszłości polskiej i światowej deskorolki.

W niedzielę miał miejsce półfinał i finał rywalizacji. Zdecydowanie najlepszym skaterem został  Kacper Jakóbczyk.


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj