Informacje o pandemii
Zarys czerwonego serca na tle fragmentu ośnieżonego mostu, kaczki pływające po wodzie
Tegoroczna zima, mimo że bywa ciężka, jest też wyjątkowo piękna! Być może okaże się nawet zimą stulecia? Z tej okazji, mamy dla Was mroźne wyzwanie - pokażcie na zdjęciach #zimę2021 w Bielawie, Górach Sowich, Parku Miejskim czy nad Jeziorem Bielawskim.

Zdjęcie może przedstawiać zarówno zimową aktywność - jazda na nartach, sankach, zimowy spacer czy lepienie bałwana, ale także krajobrazy z białym puchem w tle. Strona techniczna nie jest najważniejsza – liczy się pomysł i ujęcie.

Zdjęcia wkleić należy w komentarzu do posta na facebook'u. Oprócz tego, konieczne jest polubienie oficjalnego profilu miasta na INSTAGRAMIE: https://www.instagram.com/bielawa_oficjalnie/. Tym razem, to właśnie tam, opublikujemy najciekawsze i najpiękniejsze ujęcia zimy - wraz z podpisem autora. Zebrane pod opublikowanym zdjęciem  - jak na Walentynki przystało, nie pozostaną bez znaczenia. Ich autorzy zostaną przez nas nagrodzeni. 

Zachęcamy do zabawy! Jej zakończenie nastąpi 17 lutego br.

Zarys czerwonego serca na tle fragmentu ośnieżonego mostu, kaczki pływające po wodzieZarys czerwonego serca na tle fragmentu ośnieżonego mostu, kaczki pływające po wodzie
Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj