Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 126
"Cudowna Terapia" - plakat spektaklu - miniaturka

Dominika Ostałowska ( "M jak miłość" ), Dariusz Kordek ( "W labiryncie", "Na dobre i na złe") i Artur Pontek ("Kryminalni", "Ojciec Mateusz") Gwarantują ponad godzinę dobrej zabawy!
To spektakl dla tych tych co są byli lub będą w związkach!

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? 

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.


Sobota 14.11.2020, godz. 17.00, Teatr Robotniczy


Bilety 80 zł. Tylko 150 miejsc

"Cudowna Terapia" - plakat spektaklu"Cudowna Terapia" - plakat spektakluZapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj