Informacje o pandemii
Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat miniaturka
Przekazujemy Państwu nietuzinkową propozycję. Dwa spektakle interaktywne dla dzieci i rodziców realizowane w ramach projektu TEATR POLSKA.

Spektakl interaktywny ON LINE dla rodzin z dziećmi w wieku od  5 do 7 lat. W spektaklu biorą udział dzieci jak i ich rodzic. Jest to bardzo unikalna oferta i w Bielawie będą realizowane tylko dwa spektakle.

Na 1 spektakl wchodzi maksymalnie 12 par rodzic plus dziecko (w sumie 24 osoby)!


Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi i w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm. Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu? “_on_line__” jest spektaklem zgłębiającym temat śladu ruchu, który uczestnicy wraz z performerami tworzą poprzez własny taniec.

Powstałe wielkoformatowe prace będą ulegały transformacji na oczach i z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi i opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.


Cena biletu 15 zł od osoby.  Rezerwacje  prosimy zgłaszać pod numer 74 83 37 404 lub mailowo na adres: jarek@mokisbielawa.pl Decyduje kolejność zgłoszenia.

TYLKO DWA TAKIE SPEKTAKLE W BIELAWIE! ILOŚĆ UCZESTNIKÓW BARDZO OGRANICZONA.

Uwaga!

Pastele, które będą używane, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie - najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów.

Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat


Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat

Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat Spektakle "On LIne" Teatr Polska - plakat

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj