Informacje o pandemii
DolnośląskaNutka2020
Znamy już najważniejsze szczegóły Dolnośląskiej Nutki 2020. W tym roku ranga festiwalu wzrasta, ponieważ impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Gmina Bielawa otrzymała bowiem dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej na realizację projektu pn. "Kultura bez granic - polsko-czeska współpraca przy organizacji wydarzeń kulturalnych".

W rywalizacji uczestniczyć będą młodzi artyści z miasta partnerskiego Hronov w Czechach oraz partnerzy z miasta Lingen w Niemczech.
W związku z powyższym, w regulaminie konkursu pojawi się zapis, w myśl którego piosenki wykonywane będą przez artystów w języku ojczystym.

Festiwal odbędzie się w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości w terminie 24-26 kwietnia br. Termin nadsyłania demówek upłynie z dniem 31 marca br. Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu już wkrótce.