Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 2649
Agnieszka Letniowska z Bielawy wystąpi w THE VOICE KIDS 3
Agnieszka Letniowska jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie. Od 8 lat uczęszcza do Studia Piosenki i Tańca Fart, gdzie swoją największą pasję, jaką jest śpiew rozwija pod okiem pani Anny Lutz.

Wiele czasu na trening wokalny poświęca też pracując w domu z rodzicami. Korzysta także z porad i wskazówek uznanych autorytetów polskiej sceny muzycznej. Od kilku lat reprezentuje Bielawę i powiat dzierżoniowski w licznych festiwalach piosenki o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej, a także w innych konkursach i programach telewizyjnych.

Udział w programie The Voice Kids 3 jest spełnieniem marzeń młodej wokalistki. Emisja tego muzycznego show, nastąpi w sobotę 25 stycznia 2020 roku o godzinie 20.05 w programie 2 Telewizji Polskiej. Do etapu telewizyjnego „Przesłuchań w ciemno” Agnieszka zakwalifikowała się spośród ponad 2500 uczestników. Przypomnijmy, iż The Voice Kids jest obecnie najbardziej popularnym programem muzycznym w Polsce. Jurorami w wersji dedykowanej dzieciom i młodzieży są: Cleo, Thomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Czy występ w przesłuchaniach przypadnie do gustu jurorom? Czy obróci się któryś z foteli? Serdecznie zapraszamy do oglądania, kibicowania i wspierania młodej bielawianki.

* Agnieszka ma na koncie wiele osiągnięć wokalnych rangi międzynarodowej, ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Do najważniejszych z nich należą: Złoty, Srebrny i Brązowy „APLAUZ” na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w latach 2015-2016 i 2018 oraz nagrody Grand Prix: Międzynarodowych Spotkań Mistrzów Muzyki w Pacanowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ekologicznej „EKOPIOSENKA” 2019 w Legnicy czy Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie. Od 2013 roku, Agnieszka jest też członkiem zespołu wokalnego Forte, z którym osiągnęła wiele sukcesów scenicznych.

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj