Drukuj
Kategoria: Kultura
Odsłony: 520
Magiczna niedziela w Teatrze - afisz
Zapraszamy na widowisko pełne magii i iluzji w wykonaniu iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego oraz jego magicznego team’u! Magic Show to widowisko w nowoczesnym stylu przeznaczone dla całej rodziny!
Podczas programu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu „Mam Talent”! Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają! Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie!

To widowisko nie będzie zwykłym „iluzjonistycznym” pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Koniecznie zasiądź na widowni i zobacz prawdziwą magię!

22.03.2020 godz.16.00
Bilety: 30zł promocja do końca stycznia
35zł przedsprzedaż od 1 lutego
40zł w dniu spektaklu

Zobacz:

https://www.youtube.com/watch?v=QYL9oDR5HtQ 


Magiczna niedziela w Teatrze - afisz

 


Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj