Informacje o pandemii
Realizując politykę wspierania inwestycji w Polsce w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji", Zarząd Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" uruchomił Program pożyczek dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru zarządzanego przez WSSE "INVEST-PARK".
Programem objęte są działania związane z rozwojem infrastruktury terenów przeznaczonych pod przemysł lub usługi na obszarze zarządzanym przez WSSE "INVEST-PARK".
W związku z powyższym zachęcamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 14 listopada 2019 r. o godzinie 10:00 w siedzibie WSSE "INVEST-PARK (Wałbrzych, ul. Uczniowska 16, sala konferencyjna na parterze).

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną informacje dotyczące zasad i warunków uczestnictwa w programie oraz korzyści wykorzystania pożyczek, jako instrumentu finansowego umożliwiającego realizowanie zadań infrastrukturalnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie obecności do 8 listopada 2019 r. na adres: fundusz.jst@invest-park.com.pl.
 

Zapoznaj się z informacją dotyczącą przetwarzania TWOICH danych osobowych tutaj