Informacje o pandemii
dofinansowaniemokis

16 października br. do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie wpłynęła informacja, że wniosek o dofinansowanie projektu pt. "Kultura bez granic – polsko - czeska współpraca przy organizacji wydarzeń kulturalnych" został wysoko oceniony i w efekcie wybrany do dofinansowania.

W ramach projektu zostaną zorganizowane m.in. przedsięwzięcia muzyczno-wokalne, teatralne oraz filmowe. Materialną korzyścią dla Gminy Bielawa będzie zakup profesjonalnego ekranu i rzutnika, które pozwolą m.in. na organizację plenerowych seansów filmowych.

Całkowita wartość zadania opiewa na kwotę 21.477,10 euro (tj. ok. 92.350 zł), natomiast przyznane dofinansowanie z Unii Europejskiej wyniesie 18.255,53 euro (tj. ok. 78.500 zł) i będzie ono stanowić aż 85 % kosztów projektu.