Karnawałowy koncert operetki, musicalu i tańca

Category
Kultura
Date
2020-02-02 16:00
W niedzielę 2 lutego 2020 roku zapraszamy do Sali Teatru Robotniczego w Bielawie na KARNAWAŁOWY KONCERT OPERETKI, MUSICALU I TAŃCA  czyli 100  minut wspaniałej, szampańskiej zabawy!

Największe operetkowe, musicalowe i taneczne hity w mistrzowskim wykonaniu artystów odnoszących sukcesy w Australii, USA i wszystkich krajach Europy.
Piękne głosy, wspaniałe tańce, bajeczne stylowe kostiumy, humor, wdzięk, wyjątkowa muzykalność,  niespotykany temperament sceniczny, znakomity kontakt z publicznością a także przebogaty program koncertu. 

To wszystko zapewnią Państwu Artyści Wrocławskich Scen Muzycznych w ponad 100-minutowym karnawałowym koncercie. Zapraszamy do wspólnej zabawy w najlepszym stylu z gwarancją artystycznych wrażeń najwyżej klasy.

W programie koncertu m.in. :
Usta milczą dusza śpiewa; Wielka sława to żart; Czardasz Sylvy; Artystki z Variete; Brunetki blondynki; Przetańczyć całą noc; New York; Tango Milonga; Gdybym był bogaczem; Taniec z szablami; Oriental Flamenco; Taniec Bollywood; Oriental Kalinka; Oriental Samba.

Wykonawcy:
Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran)
Andrzej Jankiewicz (tenor)
Mirosław Owczarek (baryton)
Anna Jankiewicz "Alshira" (taniec orientalny)
Realizacja:
Prowadzenie koncertu: Andrzej Jankiewicz
Scenariusz i reżyseria: Dorota Ujda-Jankiewicz
Choreografia: Anna Jankiewicz
 
 

All Dates

  • 2020-02-02 16:00