Zapraszamy na spektakl kabaretowy

Category
Kultura
Date
2015-10-18 19:30 - 20:30
Już 18 października zapraszamy Państwa na sporą dawkę dobrego humoru. Najnowszy program kabaretowy, po raz pierwszy w nowej sali Art-Inkubatora w Bielawie zaprezentuje krakowska Formacja Chatelet. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 19.30. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu spektaklu).

Formacja Chatelet swoje pomysły na spektakle czerpie z... życia! W programie grupy kabaretowej relacje damsko-męskie w krzywym zwierciadle. Nie zdziwcie się zatem, kiedy podczas oglądania „Wojny Płci” zobaczycie na scenie samych siebie! Mocną stroną spektaklu są satyryczne filmiki obrazujące śmieszność codziennych życiowych sytuacji. Widowisko jest dopięte na ostatni guzik, o czym świadczą chociażby stroje, uszyte specjalnie dla Formacji, przez Claudius Scisor.

Spektakl jest stworzony i brawurowo zagrany przez krakowskie trio: Basię Tomkowiak, Michała Pałubskiego i Adama Małczyka. Teksty do piosenek napisał znakomity poeta Michał Chludziński, muzykę skomponował Aleksander Brzeziński, a choreografią zajął się niezastąpiony Jean Pierre Papin.
 
 

All Dates

  • 2015-10-18 19:30 - 20:30