•  
  •  
„Szlachetna Paczka” po raz drugi w Bielawie!
Trwa XIX edycja Szlachetnej Paczki, która dociera z mądrą pomocą do najbardziej potrzebujących rodzin. W Bielawie, Szlachetna Paczka "zagości" po raz drugi. Magazyn ponownie zlokalizowany będzie w budynku Bielawskiego Inkubatora Przedsiębiorczości...

II etap budowy bielawskiej kolei coraz bardziej realny
28 grudnia br., Województwo Dolnośląskie przejęło od PKP S.A. następne sześć linii kolejowych o łącznej długości blisko 100 km. Co ważne, wśród przejmowanych odcinków znalazła się także trakcja kolejowa relacji "Bielawa Zachodnia – Srebrna Góra". 

hotspotbielawa
W pierwszym półroczu br. Gmina Bielawa złożyła wniosek o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej zadania pn. „WiFi4EU”, polegającego na zakupie i montażu w mieście punktów otwartego dostępu do internetu czyli tzw. "hotspotów".

Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia w Wigilię Bożego Narodzenia, a także 31 grudnia w Sylwestra, Urząd Miejski czynny będzie do godziny 13.00. Za utrudnienia przepraszamy.

sesjarm
W środę 27 listopada w sali narad Urzędu Miasta w Bielawie odbyła się comiesięczna sesja Rady Miejskiej, podczas której miała miejsce m.in. prezentacja dotycząca sieci połączeń komunikacyjnych zarządzanych przez ZKM Bielawa. Radni podjęli także...