•  
  •  
Urząd Miejski w Bielawie
Plac Wolności 1
58-260 Bielawa

tel. centr. 74 833 42 55
tel. sekret. 74 832 87 15
fax: 74 833 58 38
e-mail: um@um.bielawa.pl 


Nazwa nr tel. pokój budynek
ALEKSANDRA SZEWCZYK (SEKRETARZ GMINY)
aszewczyk@um.bielawa.pl 
74 8328-745 9 pl. Wolności 1
IZABELA NIEMCZYK (SKARBNIK GMINY)
iniemczyk@um.bielawa.pl
74 8328-717 6 pl. Wolności 1
REFERAT ORGANIZACYJNY      
Małgorzata Stelmaszczyk (Sekretariat Burmistrzów)
mstelmaszczyk@um.bielawa.pl 
74 8328-715 8 pl. Wolności 1
Małgorzata Kwiecińska (Sekretariat Burmistrzów)
mkwiecinska@um.bielawa.pl 
74 8328-747 8 pl. Wolności 1
Wioletta Polańska (Kadry)
wpolanska@um.bielawa.pl 
74 8328-712 13 pl. Wolności 1
Elżbieta Krupa (Archiwum)
ekrupa@um.bielawa.pl 
74 8328-763 5a pl. Wolności 1
Maria Opiłka (Biuro Podawcze)
mopilka@um.bielawa.pl 
74 8328-711 1 pl. Wolności 1
Katarzyna Foltyńska (Biuro Podawcze)
kfoltynska@um.bielawa.pl 
74 8328-711 1 pl. Wolności 1
REFERAT INFORMATYKI      
Marcin Raś (Kierownik)
mras@um.bielawa.pl 
74 8328-753 12 pl. Wolności 1
Grzegorz Horbaczyk
ghorbarczyk@um.bielawa.pl 
74 8328-752 12 pl. Wolności 1
Barbara Lemańska
blemanska@um.bielawa.pl
74 8328-754 12 pl. Wolności 1
REFERAT RACHUNKOWOŚCI BUDŻETOWEJ      
Monika Borowska (Kierownik)
mborowska@um.bielawa.pl 
74 8328-741 16 pl. Wolności 1
Małgorzata Jagoda (Płace)
mjagoda@um.bielawa.pl 
74 8328-718 2 pl. Wolności 1
Elżbieta Adamczyk
eadamczyk@um.bielawa.pl 
74 8328-710 5 pl. Wolności 1
Anna Dzimira
adzmira@um.bielawa.pl 
74 8328-737 5 pl. Wolności 1
Halina Kazimierska
hkazimierska@um.bielawa.pl 
74 8328-736 16 pl. Wolności 1
Paulina Bakuła
pbakula@um.bielawa.pl 
74 8328-748 16 pl. Wolności 1
Ewelina Cywka
ecywka@um.bielawa.pl
74 8328-772 16 pl. Wolności 1
Anna Kowalska
akowalska@um.bielawa.pl
74 8328-773 5 pl. Wolności 1
Katarzyna Pasieka
kpasieka@um.bielawa.pl
74 8328-710 5 pl. Wolności 1
REFERAT DOCHODÓW BUDŻETOWYCH      
Beata Stefańska (Kierownik)
bstefanska@um.bielawa.pl
74 8328-749 6 pl.Wolności 1
Marta Spring - Telesiewicz
mspring-telesiewicz@um.bielawa.pl
74 8328-716 6c pl. Wolności 1
Jolanta Olejnik
jolejnik@um.bielawa.pl
74 8328-713 6 pl. Wolności 1
Klaudia Socha - Joachimiak (KASA)
ksocha-joachimiak@um.bielawa.pl 
74 8328-705 6 pl. Wolności 1
Anna Kilian - Guzek
akilian-guzek@um.bielawa.pl 
74 8328-713 6a pl. Wolności 1
Małgorzata Witwicka
mwitwicka@um.bielawa.pl
74 8328-713 6a pl. Wolności 1
Tomasz Brózdowski
tbrozdowski@um.bielawa.pl 
74 8328-716 6c pl. Wolności 1
Janina Kozłowska
jkozlowska@um.bielawa.pl 
74 8328-768 6c pl. Wolności 1
Bartłomiej Zima
bzima@um.bielawa.pl 
74 8328-765 6a pl. Wolności 1
REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH      
Monika Stadler (Kierownik)
mstadler@um.bielawa.pl
74 8328-725 5 ul. Piastowska 1
Marta Cybulska
mcybulska@um.bielawa.pl 
74 8328-723 6 ul. Piastowska 1
Beata Cybula
bcybula@um.bielawa.pl
74 8328-723 6 ul. Piastowska 1
Monika Gawra
mgawra@um.bielawa.pl 
74 8328-719 6 ul. Piastowska 1
Ilona Kasperek
ikasperek@um.bielawa.pl 
74 8328-723 6 ul. Piastowska 1
REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA      
Wioletta Wróbel (Kierownik)
wwrobel@um.bielawa.pl
74 8328-757 3 pl. Wolności 1
Katarzyna Grochulska
kgrochulska@um.bielawa.pl 
74 8328-758 3 pl. Wolności 1
Joanna Kowalewska
jkowalewska@um.bielawa.pl 
74 8328-758 3 pl. Wolności 1
Justyna Tarkowska
jtarkowska@um.bielawa.pl
74 8328-762 3 pl.Wolności 1
Agnieszka Mitura
amitura@um.bielawa.pl 
74 8328-762 3 pl. Wolności 1
REFERAT INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ      
Tadeusz Popielarz (Kierownik)
tpopielarz@um.bielawa.pl 
74 8328-742 4b pl. Wolności 1
Ewa Cisowska
ecisowska@um.bielawa.pl 
74 8328-720 4b pl. Wolności 1
Marek Rekieć
mrekiec@um.bielawa.pl 
74 8328-721 4b pl. Wolności 1
Kamil Czekaj
kczekaj@um.bielawa.pl 
74 8328-721 4b pl. Wolności 1
REFERAT KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ      
Krzysztof Florczak (Kierownik)
kflorczak@um.bielawa.pl 
74 8328-702 2 ul. Piastowska 1
Jarosław Frize
jfrize@um.bielawa.pl
74 8328-777 1 ul. Piastowska 1
Lucyna Szewczak
lszewczak@um.bielawa.pl 
74 8328-777 1 ul. Piastowska 1
Maria Bartosik (Kasa)
mbartosik@um.bielawa.pl 
74 8328-756 1 ul. Piastowska 1
REFERAT GOSPODARKI MIENIEM      
Krystyna Starczewska - Kościuk (Kierownik)
kstarczewska-kosciuk@um.bielawa.pl 
74 8328-734 19 pl. Wolności 1
Aneta Morawiecka
amorawiecka@um.bielawa.pl
74 8328-714 19 pl. Wolności 1
Gabriela Pawlaczek
gpawlaczek@um.bielawa.pl 
74 8328-714 19 pl. Wolności 1
Stanisław Kiełb
skielb@um.bielawa.pl 
74 8328-740 19 pl. Wolności 1
Benedykt Drab
bdrab@um.bielawa.pl 
74 8328-726 19 pl. Wolności 1
Ilona Karcz
ikarcz@um.bielawa.pl 
74 8328-759 19 pl. Wolności 1
Barbara Stankiewicz
bstankiewicz@um.bielawa.pl 
74 8328-738 19 pl. Wolności 1
REFERAT GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ      
Waldemar Nędza (Kierownik)
wnedza@um.bielawa.pl 
74 8328-743 18 pl. Wolności 1
Krzysztof Jakubowski
kjakubowski@um.bielawa.pl 
74 8328-751 18 pl. Wolności 1
Grażyna Piszczatowska
gpiszczatowska@um.bielawa.pl 
74 8328-751 18 pl. Wolności 1
Izabela Zarzycka
izarzycka@um.bielawa.pl 
74 8328-744 18 pl. Wolności 1
REFERAT STRATEGII I ROZWOJU
     
Ewa Zielińska (Kierownik)
ezielinska@um.bielawa.pl 
74 8328-708 16 ul. Piastowska 1
Noemi Czyszczoń
nczyszczon@um.bielawa.pl 
74 8328-709 16 ul. Piastowska 1
Urszula Musiał
umusial@um.bielawa.pl
74 8328 761 16 ul. Piastowska 1
Łukasz Kudra
lkudra@um.bielawa.pl
74 8328-772 16 ul.Piastowska 1
REFERAT INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ
     
Antoni Jarosz (Kierownik)
ajarosz@um.bielawa.pl 
74 8328-700 12 ul. Piastowska 1
Ewa Wnuk
ewnuk@um.bielawa.pl 
74 8328-722 12 ul. Piastowska 1
Marcin Filozof
mfilozof@um.bielawa.pl
74 8328-733 12 ul. Piastowska1
REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ      
Beata Jagieła-Pastuszka (Kierownik) - Sprawy społeczne
bjagiela-pastuszka@um.bielawa.pl 
74 8328-703 8 ul. Piastowska 1
Bożena Szerlowska-Szkrzypek
bszerlowska-skrzypek@um.bielawa.pl
74 8328-755 8 ul. Piastowska 1
Joanna Wojda
jwojda@um.bielawa.pl 
74 8328-755 8 ul. Piastowska 1
REFERAT PROMOCJI MIASTA / WIADOMOŚCI BIELAWSKIE      
Łukasz Masyk (Kierownik) Rzecznik prasowy
lmasyk@um.bielawa.pl 
74 832 87 35 13 ul. Piastowska 1
Kamila Adamska
kadamska@um.bielawa.pl 
74 832 87 28 13 ul. Piastowska 1
Adrianna Pasiniewicz
apasiniewicz@um.bielawa.pl 
74 832 87 30 13 ul. Piastowska 1
Magdalena Horbaczyk
mhorbaczyk@um.bielawa.pl 
74 832 87 30 13 ul. Piastowska 1
Krzysztof Stefański (Gminne Centrum Informacji)
kstefanski@um.bielawa.pl 
74 833 11 20 19 ul. Wolności 109
URZĄD STANU CYWILNEGO      
Barbara Grzyb (Kierownik)
bgrzyb@um.bielawa.pl 
74 8328-724 11 pl. Wolności 1
Alicja Burska (Zastępca kierownika)
aburska@um.bielawa.pl 
74 8328-724 11 pl. Wolności 1
BIURO RADY MIEJSKIEJ      
Lidia Kozłowska (Kierownik)
lkozlowska@um.bielawa.pl 
74 8328-704 11 ul. Piastowska 1
Agnieszka Raś
aras@um.bielawa.pl 
74 8328-770 11 ul. Piastowska 1
Anna Piesik
apiesik@um.bielawa.pl 
74 8328-770 11 ul. Piastowska 1
PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ (Zbigniew Dragan) 74 8328-732   ul. Piastowska 1
BIURO KONTROLI I AUDYTU      
Arkadiusz Karcz
akarcz@um.bielawa.pl 
74 8328-760 14 ul. Piastowska 1
Zbigniew Guzy
zguzy@um.bielawa.pl
 74 8328-790 7 ul. Piastowska 1
STANOWISKO DS. OBRONY CYWILNEJ I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO      
Leszek Lor
llor@um.bielawa.pl 
74 8328-767 4b pl. Wolności 1
BIURO RADCÓW PRAWNYCH 74 8328-739 17 pl. Wolności 1
STRAŻ MIEJSKA      
Grzegorz Nowak (Komendant)
sm@um.bielawa.pl 
74 8328-707 15 ul. Piastowska 1
Dyżurka 74 8328-706  9 ul. Piastowska 1