•  
  •  
Centrum Obsługi Inwestora funkcjonujące w Urzędzie Miejskim w ramach Referatu Promocji, jest miejscem pierwszego kontaktu dla istniejących już w Bielawie przedsiębiorców oraz zewnętrznych firm zainteresowanych inwestowaniem w mieście.COI posiada dane z zakresu aktualnych ofert inwestycyjnych, niezbędne w świadczeniu pomocy przy podejmowaniu decyzji przez potencjalnych inwestorów. Misją COI jest nie tylko współpraca z nowymi inwestorami, ale także utrzymywanie pozytywnych relacji i udzielanie pomocy już istniejącym firmom w Bielawie. Centrum Obsługi Inwestora ma sprawić również, że przedsiębiorca otrzyma wszelką potrzebną wiedzę, nie tracąc czasu na szukanie informacji w wielu miejscach.  

W celu gromadzenia aktualnych danych dotyczących stanu prawnego i technicznego oraz wyposażenia w media terenu lub obiektów przeznaczonych pod działalność gospodarczą, Centrum Obsługi Inwestora współpracuje między innymi z referatami: Gospodarki Mieniem, Gospodarki Przestrzennej, Strategii, Inwestycji i Zamówień Publicznych oraz Infrastruktury Technicznej. Oprócz tego COI utrzymuje ścisłą współpracę z takimi instytucjami jak: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park”, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Ministerstwo Gospodarki, Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego, czy Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg SA.

Kontakt:
Urząd Miejski w Bielawie
Referat Promocji, pok. nr 16 (I piętro)
ul. Piastowska 1, 58-260 Bielawa
tel. 74 8328 735, 728
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


gosp2 strefa5 gosp4 strefa12 idea2 gosp1 strefa6 strefa4 idea1 front strefa10 strefa11 strefa3 strefa9 strefa2 strefa13 strefa7