Dni Bielawy 1-2 czerwca

Termin: 2019-06-01 00:00

Tegoroczne 42 Dni Bielawy odbędą się tradycyjnie w pierwszym tygodniu czerwca. Poprzedzi je piknikowa impreza dla dzieci „FESTYN KRASNOLUDKÓW”. Dwudniowe  święto miasta odbędzie na terenie ośrodka SUDETY przy Jeziorze Bielawskim, gdzie  czekają dwie sceny, moc atrakcji dla dorosłych i dla dzieci łącznie z wielkim wesołym miasteczkiem.  Sobotnią zabawę rozpocznie blok amatorskich zespołów artystycznych oraz spotkanie tancerzami Fair Play Crew, zespołem CHŁOPAKY. Ich piosenki „Mała Czarna”, „Tak to się robi” czy teledysk „Benger” nagrany z Olą Ciupa, mają na Youtube ponad milion odsłon.
Jędrowski 17.30
Terrazino 19.30
Górniak 21.30.

Następnie w krainę łagodnego hip-hopu zaprosi  raper MEZO z zespołem.

Sobotni wieczór zakończy piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka  EWELINA LISOWSKA.

Niedzielne popołudnie to: kolejny, widowiskowy, Konkurs Fryzjerski dla młodych mistrzów nożyczek, organizowany przez Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie, spektakle plenerowe dla dzieci oraz prezentacje bielawskich zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

O godzinie 17.30 Koncerty na estradzie głównej rozpocznie najlepszy w Polsce śląski zespół biesiadny JĘDROWSKI SHOW.

Wieczorem, około 19.30 w klimaty „spaghetti belcanta” zaprosi wszystkich  STEFANO TERRAZZINO – włoski tancerz, piosenkarz, aktor i prezenter telewizyjny.

Tuż po zapadnięciu zmroku, o godzinie 21.30 w blasku świateł, z wielkim ekranem diodowym w tle, pojawi się gwiazda tegorocznych Dni Bielawy EDYTA GÓRNIAK!

Szczegóły w afiszach zapraszamy.

• 2019-06-01 00:00