•  
  •  

Rusza jesienna edycja Bielawskiej Akademii Biegania!!!

Sport i Rekreacja
Termin: 2017-09-05

Już od 5 września startuje nowa edycja Bielawskiej Akademii Biegania! Brakuje Ci motywacji do biegania? Chcesz poprawić swoją kondycję, ale nie wiesz jak to zrobić? Już biegasz i chcesz poprawić swoje wyniki? Akademia pozwoli zrealizować sportowe cele pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W dodatku poznasz grupę pozytywnych i uśmiechniętych biegaczy, którzy sprawią, że nawet najtrudniejszy trening jest wyłącznie przyjemnością. W ostatniej edycji wzięło udział ponad 80 biegaczy, a członkowie Akademii byli obecni na dziesiątkach imprez biegowych w Polsce i poza granicami!

Zapraszamy osoby w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Zostaną uruchomione trzy grupy - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana. Okresowo odbywać się będą sprawdziany monitorujące postępy, organizowane będą wspólne wyjazdy oraz imprezy integracyjne. W jesiennej edycji zaplanowanych jest 25 zajęć - w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17: 30 (różne lokalizacje), w okresie od 5 września do 30 listopada. Koszt udziału- 50 zł/os.

Każda osoba, która weźmie udział, w co najmniej 20 treningach, otrzyma 5 biletów do Pływalni Miejskiej „Aquarius” oraz koszulkę techniczną!

Organizatorem Bielawskiej Akademii Biegania jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie.

Zapraszamy!

 

 

Terminy


  • 2017-09-05