•  
  •  

Masowy Cross Sudecki

Sport i Rekreacja
Termin: 2017-09-03

Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na II edycję rodzinnej imprezy turystyczno-rekreacyjnej pn. Masowy Cross Sudecki, która odbędzie się 3 września przy Jeziorze Bielawskim. W ramach imprezy zorganizowane będą wycieczki piesze i rowerowe o różnym poziomie trudności, a także zawody rowerowe i biegi dla dzieci. W imprezie nie będzie klasyfikacji miejsc, a najważniejszym celem jest sam udział i rekreacja na świeżym powietrzu oraz promocja rodzinnej aktywności fizycznej.

Uczestnicy biegów, wycieczek pieszych i rowerowych otrzymają pamiątkowe koszulki. Całą imprezę zakończymy wspólnym śpiewaniem karaoke przy ognisku. Udział w imprezie jest bezpłatny! Na wycieczki piesze i rowerowe obowiązują zapisy pod numerem tel.  74 8339510 wew. 215 lub w sekretariacie OSiR Bielawa przy ul. Grota Roweckiego 8 (osoby niezapisane nie mają gwarancji otrzymania pamiątkowych gadżetów).

Na zawody rowerowe i biegi dla dzieci, zapisy odbędą się w dniu zawodów.  Więcej informacji na plakacie, stronie: https://www.facebook.com/osir.bielawa i w  Dziale Sportu OSiR - tel. 74 833 95 10 wew. 215. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Terminy


  • 2017-09-03