Burmistrz Bielawy Andrzej Hordyj z Honorową Odznaką PCK
W środę 10 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie odbyła się uroczysta akademia z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Udział w uroczystości wzięli zasłużeni działacze PCK oraz samorządowcy z całego powiatu dzierżoniowskiego. W jej trakcie przedstawiono historię i dokonania Polskiego Czerwonego Krzyża oraz wysłuchano okolicznościowych wystąpień zaproszonych gości.

W dowód uznania za wieloletnie wsparcie przez Gminę Bielawa działań PCK, z rąk p. Jerzego Kornausa - Wiceprezesa Zarządu Głównego, pamiątkowy dyplom oraz okolicznościowy medal odebrał m.in burmistrz Andrzej Hordyj.

Organizatorem wydarzenia był Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Dzierżoniowie.