Drukuj
Kategoria: Wiadomości
Odsłony: 565

Do czwartku 19 kwietnia na stronie rmffm24.pl trwało głosowanie, które miało wyłonić miasto, jakie w najbliższą sobotę odwiedzą reporterzy tej ogólnopolskiej stacji. Zasady były jasne, słuchacze mieli zagłosować na najciekawszą pod względem turystycznym miejscowość. Słuchaczom RMF-u najbardziej spodobała się turystyczna oferta Bielawy, na którą oddali największą liczbę głosów (44,72%). Dziękujemy wszystkim głosującym, bo to oznacza, że już w tę sobotę 21 kwietnia, miasteczko RMF FM zagości w Bielawie, a dokładnie w samym środku Parku Miejskiego! 


Zapraszamy więc wszystkich do słuchania radia RMF FM, ponieważ w godzinach od 9.00 do 14.00, dużo można będzie usłyszeć o Bielawie. Na falach radia w tym czasie mówić będziemy między innymi o Jeziorze Bielawskim, Górach Sowich, wieży widokowej kościoła, trakcie linowym i trasie kajakowej w parku oraz festiwalu Regałowisko. Cała Polska pozna również legendę o krasnoludkach. Oczywiście zapraszamy także tego dnia do Parku Miejskiego.

To spora okazja do promocji miasta – zupełnie za darmo! Dziękujemy za Państwa glosy! Bielawianie i nie tylko – jesteście wielcy!fot. rmffm24.pl