wesolych swiat
14 marca o godzinie 15.00 odbędzie się sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej Bielawy. Podczas obrad radni zdecydują w głosowaniu czy miasto będzie mogło wykonać w najbliższych miesiącach kilka ważnych inwestycji i modernizacji. Uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na ten rok, którą Rada Miejska będzie rozpatrywać, zakłada bowiem wprowadzenie środków finansowych niezbędnych do realizacji zadań, na jakie miasto pozyskało fundusze zewnętrzne. Mowa o inwestycjach na terenie Jeziora Bielawskiego oraz rewitalizacji 6 budynków mieszkalnych położonych przy ulicach Brzeżnej i Wolności.

Uchwała zakłada również zapewnienie dodatkowych funduszy na wykonanie większej ilości remontów ulic, a także na remont toalet i klas w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum.

O tym czy miasto będzie mogło przeprowadzić wymienione wyżej zadania przekonamy się w najbliższą środę o godzinie 15.00.