•  
  •  
Urząd Marszałkowski po raz kolejny przygotował akcję, która umożliwia pozyskanie funduszy przez organizacje sportowe i turystyczne. W drugiej edycji programu budżet wynosi 600 tysięcy złotych. Dofinansowane zostaną projekty przyczyniające się do rozwoju i popularyzacji sportu i  turystyki na  Dolnym Śląsku. Program ma na celu wzmocnienie identyfikacji z regionem.

21 czerwca w godzinach od 9 do 15 odbędzie się dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Wałbrzychu przy ul. Adama Pługa 12. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Wałbrzychu zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących nowego wzoru karty do głosowania w wyborach samorządowych.

W związku z dalszym rozprzestrzenianiem na terenie kraju afrykańskiego pomoru świń oraz wzrostem zagrożenia wystąpienia choroby prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi oraz Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2 w Bielawie, zapraszają na spotkanie poświęcone zagrożeniom, jakie niosą za sobą dopalacze.

W piątek 9 czerwca przy ulicy Lotniczej 5 odbyło się spotkanie integracyjne dla organizacji pozarządowych z powiatu dzierżoniowskiego. Wydarzenie organizowane było już po raz trzeci, aczkolwiek w Bielawie po raz pierwszy. Udział w nim wzięło około 200 osób z ponad 60 stowarzyszeń.