•  
  •  
Od początku wakacji Straż Miejska Bielawy zmieniła lokalizację służby na terenie miasta, aby zapewnić jeszcze lepszy porządek i bezpieczeństwo mieszkańcom i odwiedzającym nas gościom. W soboty i niedziele w godzinach od 10 do 18.00 strażnicy miejscy pełnią zatem służbę przede wszystkim na terenie Jeziora Bielawskiego. W pozostałe dni tygodnia, w ramach współpracy, ponton pozostaje do dyspozycji ratowników pracujących na plaży.

Informujemy, że w związku z remontem ulicy Sobieskiego, w ciągu najbliższych dni, przez okres maksymalnie 2 tygodni, możliwe będą okresowe wyłączenia lamp lub ich czasowe zakłócenia. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości. Dziękujemy.

Przewodnicząca Rady Miejskiej Bielawy i Burmistrz Miasta Bielawa zapraszają na Miejskie Uroczystości Święta Wojska Polskiego. Szczegóły na poniższym plakacie.

ZARZĄD KOŁA PZW BIELAWA W IMIENIU SKLEPU MOTORYZACYJNEGO AUTOLAND PIOTR ŻYŁKA SERDECZNIE ZAPRASZA NA OTWARTE ZAWODY O PUCHAR AUTOLAND Zawody odbędą się 29 LIPCA 2018 (niedziela) na ZBIORNIKU OWIESNO Zapisy zawodników - godz. 7:00 Losowanie stanowisk i odprawa 7:30 Czas trwania zawodów - od 9:00 do 12:00 Ogłoszenie wyników - godz. 13:00 Wpisowe - 10,00 PLN Młodzież do lat 18-stu zwolniona z opłaty wpisowej.

Informujemy,że w dniu 21-07-2018 od godziny 9:00 zaczynamy prace porządkowe na zbiorniku Owiesno. Do wykonania mamy koszenie trawy oraz zrobienie porządku z trzciną która zarasta stanowiska. W dniu 21-07-2018 zbiornik Owiesno od strony Przedborowej (parking od strony grilla ) do ostatniego parkingu od strony Różanej będzię zamknięty dla wędkujących od godz. 9:00 do zakończenia prac. Kolejne terminy które przewidzieliśmy na prace na zb. Owiesno: 28-07-2018. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych wędkarzy do pomocy.