Jeśli szukacie nowych kolarskich przygód to mamy coś dla Was. W połączeniu sił: jakości i standardów Kaczmarek Electric MTB oraz epickich tras Strefy MTB Sudety przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bielawie i Gminą Bielawa organizujemy dla miłośników kolarstwa górskiego czterodniową etapówkę pod nazwą EPICKA CZWÓRKA, która rozegra się w dniach 14 – 17 sierpnia 2019r. w Bielawie (Jezioro Bielawskie).

Miłość do kolarstwa, pasja, profesjonalizm i nieograniczony zapał to są cechy, które połączyły tych dwóch organizatorów. Tworzymy dla Was niezapomnianą przygodę.

Będzie to nowa jakość i najwyższy standard na rynku polskich etapówek. EPICKA CZWÓRKA to nie tylko wyścig, ale przede wszystkim atmosfera przed i po każdym dniu sportowej rywalizacji. Tego nie ma na jednodniowych zawodach, gdzie w zasadzie każdy myśli o tym, żeby jak najszybciej wrócić do domu.

Co nas będzie wyróżniać od innych polskich etapówek:

• Start i meta każdego etapu zawsze z tego samego miejsca czyli jezioro Bielawskie

• Dwa dystanse:

- Długość trasy dla dystansu EPIC, ok. 213,61 km

- Różnica poziomów dla dystansu EPIC ok. 9 001 metrów

- Długość trasy dla dystansu CLASSIC, ok. 150,66 km

- Różnica poziomów dla dystansu CLASSIC, ok. 6 507 metrów

• Pamiątkowa koszulka i bogaty pakiet startowy dla każdego

• Pamiątkowy medal dla wszystkich, którzy ukończyli 4 etapy

• Bogate bufety na trasie, posiłek regeneracyjny każdego dnia

• Dekoracja wszystkich kategorii wiekowych po każdym etapie

• Atrakcyjne nagrody we wszystkich kategoriach wiekowych

• Nagrody finansowe dla zwycięzców OPEN

• Klasyfikacja drużynowa

• Muzyka każdego dnia

• Impreza integracyjna po czwartym etapie

• Dostęp do myjek rowerowych i serwisu rowerowego

• Dostęp do profesjonalnego masażu

• Możliwość skorzystania z pola namiotowego i miejsca dla kamperów

• Sposób na rodzinne wakacje

Na naszą etapówkę możesz zabrać całą rodzinę. Miasteczko zawodów ulokowane jest przy jeziorze bielawskim, które jest malowniczo położonym akwenem wodny z piaszczystą i strzeżoną plażą, wyspą, molem i boiskami sportowymi. To tutaj wypożyczysz kajak, rower wodny lub łódkę i popływasz podziwiając widok najstarszych gór Europy - Gór Sowich. A jeśli twoja rodzina znudzi się kąpielami słonecznymi to zapraszamy na górskie szlaki Gór Sowich i atrakcje okolicy.

Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona a im wcześniej tym taniej!!!

LINK DO ZAPISÓW: https://zapisy.ultimasport.pl/445

Nasz fanpage: https://www.facebook.com/epickaczworka