•  
  •  
IRON BULLS Bielawa
Niebywałym sukcesem mogę pochwalić się młode zawodniczki UKS IRON BULLS Bielawa, które dzięki osiągniętym wysokim wynikom sportowym będą uczestniczyć w Mistrzostwach Europy w Zapasach. Weronika Smaczyńska wystąpi w Mistrzostwach Europy Młodziczek  (13-15 lat ), natomiast Adela Przybylak w grupie kadetek ( 15-17 lat. )
Mistrzostwa Europy Kadetek odbędą się we Włoszech – Faenza w dniach 17-23.06 a Mistrzostwa Europy Młodziczek w Krakowie 27-30.06.2019
 
Cieszę się ogromnie, że dziewczęta będą mogły brać udział w tak wielkich imprezach jakimi są Mistrzostwa Europy. To wielki zaszczyt móc reprezentować swój kraj. W roku ubiegłym nasz klub i Polskę reprezentowała Karolina Kozłowska, która brała udział w Mistrzostwach Europy i Świata Kadetek. Od lat staramy się szkolić młodzież aby osiągać wysokie wyniki sportowe – powiedział Stanisław Warchoł.

Powołanie na Mistrzostwa Europy Młodziczek otrzymał również trener Norbert Warchoł.

Cieszymy się ogromnie, że młode, zdolne dziewczęta osiągają tak wysokie wyniki sportowe. Weronika jest również laureatką programu Zdolny Ślązak. Tak znaczące sukcesy nie miałyby miejsca beż połączenia pracy w klubie oraz szkole. Wierzę, że podczas tych imprez będziemy dumnie reprezentować kraj oraz nasze Miasto Bielawa – stwierdził Norbert Warchoł

Podziękowania dla władz Miasta Bielawa oraz sponsorów:
    • Rem-sen materace Rafał, Krzysztof Śliwińscy
    •  EDILDOMUS ITALIA Remigiusz Tkaczyk
    • Festa Sport Andrzej Fedorczak, Piotr Stasieńko
    • Fix Catering Dietetyczny Grzegorz Fiks