•  
  •  
W dniach 26-28.04 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek z 60 klubów z całej Polski. UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali Karolina Kozłowska 72 kg oraz Denis Matejko 125 kg.

Zawody w Bydgoszczy były dla naszego klubu bardzo udane. Debiutująca w gronie seniorek Karolina Kozłowska zdobyła brązowy medal w kat. 72kg. Z bardzo dobrej strony pokazał się Denis Matejko, który wywalczył V miejsce w kat. 125kg. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tak prestiżowych zawodach jakimi są Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w zapasach.

Zmagania z najlepszymi zawodnikami z kraju daje spore doświadczenie na macie. Karolina miała okazję walczyć z brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich z Pekinu Agnieszką Wieszczek. Natomiast Denis miał okazję walczyć z dwukrotnym olimpijczykiem Bartłomiejem Bartnickim – Stanisław Warchoł.

Wielkie podziękowanie dla firmy Rems – Sen materace za wsparcie młodych sportowców z naszego klubu. Wspierają nas również: Urząd Miasta Bielawa, Fix Cartering Dietetyczny Grzegorz Fiks, Edildomusitalia Remigiusz Tkaczyk.