"Złote Piony" u burmistrza Andrzeja Hordyja
W środę 10 kwietnia burmistrz Bielawy Andrzej Hordyj gościł trenerów, rodziców oraz zawodników Stowarzyszenia „Złote Piony”, którzy w ostatnim czasie osiągnęli wiele wyjątkowych sukcesów na arenie ogólnopolskiej w warcabach stupolowych. Mowa m.in o Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach 64-polowych w Lipnie, które odbyły się w dniach od 27 do 31 marca br. Klub ZŁOTE PIONY Bielawa reprezentowało tam 5 zawodników: Emanuel Bajk (juniorzy do 8 lat), Amelia Bajk (juniorki do 13 lat), Bartosz Jurcewicz (juniorzy do 13 lat), Marek Barabasz (juniorzy do 16 lat) oraz Michał Węgrzyn - wypożyczony z klubu Sokół Wrocław na drużynowe MMP w kategorii juniorzy do 16 lat.

Wszyscy zawodnicy wywalczyli na mistrzostwach medale! Inne zdobyte w ostatnim czasie sukcesy klubu to:

DRUŻYNOWO:

SREBRNY medal XI Drużynowych Mistrzostw Polski (Bartosz Jurcewicz, Marek Barabasz, Michał Węgrzyn)

INDYWIDUALNIE:

EMANUEL BAJK (juniorzy do 8 lat):
- BRĄZOWY medal
- 4 miejsce w w grze błyskawicznej
AMELIA BAJK (juniorki do 13 lat):
- SREBRNY medal
- 12 miejsce w grze błyskawicznej
BARTOSZ JURCEWICZ (juniorzy do 13 lat):
- BRĄZOWY medal
- 7 miejsce w grze błyskawicznej
MAREK BARABASZ (juniorzy do 16 lat)
- ZŁOTY medal
- BRĄZOWY w grze błyskawicznej

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

"Złote Piony" z wizytą u burmistrza Andrzeja Hordyja