•  
  •  
21 stycznia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2018. Podczas wydarzenia nagrodzono zasłużonych we wszystkich powiatach Dolnego Śląska. 
 W powiecie dzierżoniowskim "Trenerem Roku 2018" został Grzegorz Gniwecki - BWA Breakers. 
Tytuł został przyznany za osiągnięcia podopiecznych Grzegorza Gniweckiego na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej w tańcu Break Dance. Zawodnicy BWA Breakers w 2018 r. stali na podium aż 29 razy.
- KLAUDIA WATEMBORSKA:
3 miejsce Battle of Style International - Rosja, Vladimir 2018
- PRZEMYSŁAW KRZYŻAK:
1 miejsce Breakmania 2018 - Kętrzyn 2018,
1 miejsce BWA Masters - Mistrzostwa Break Dance
1 miejsce BWA Streets - Festiwal Tańca Ulicznego 
3 miejsce Silver Hill Srebrna Góra,
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
3 miejsce Battle Day Oleśnica,
3 miejsce True Break vol 2 Truskulasy,
2 miejsce Górska Bitwa vol 5 Krynica Zdrój
1 miejsce Euroregionalny Festiwal Uliczny Festiwal Bolesławiec
1 miejsce Taneczna Bitwa Aleja Bielany Wrocław
- KRZYSZTOF PIJAR:
2 miejsce Taneczna Bitwa Aleja Bielany Wrocław
2 miejsce - Bboy Assassin Czechy Nachód 2018
2 miejsce - Bball Jam Breaking 1vs1 Dzierżoniów
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław
- PATRYK KRZYŻAK:
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
1 miejsce - Bboy Assassin Czechy Nachód 2018
2 miejsce AWF Break Generation Katowice
3 miejsce Battle Day Oleśnica
3 miejsce True Break vol 2 Truskulasy
- MIŁOSZ SICHNIEWICZ
2 miejsce - Bboy Assassin Czechy Nachód 2018
2 miejsce Górska Bitwa vol 5 Krynica Zdrój
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław
- MIKOŁAJ KACZMAREK:
1 miejsce AWF Break Generation Katowice
3 miejsce Euroregionalny Festiwal Uliczny Festiwal Bolesławiec,
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław 
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
- NATALIA JAROS
2 miejsce Silver Hill Srebrna Góra
2 miejsce Euroregionalny Festiwal Uliczny Festiwal Bolesławiec,
3 miejsce Kolokwium Wrocław
- OLIWIER WALCZAK:
1 miejsce Górska Bitwa vol 5 Krynica Zdrój
2 miejsce BWA Masters - Mistrzostwa Break Dance
- DAMIAN CĘDROWICZ:
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław 
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
- ANTONI CZYŻAK:
2 miejsce AWF Break Generation Katowice
3 miejsce Kolokwium Wrocław 
5 miejsce Break King Bielawa 
- SZYMON SIKORSKI:
1 miejsce AWF Break Generation Katowice 
2 miejsce BWA Streets - Festiwal Tańca Ulicznego 
- FILIP RUDNIKOWSKI:
3 miejsce Silver Hill Srebrna Góra 
2 miejsce BWA Streets - Festiwal Tańca Ulicznego