W sobotę, 26 stycznia nasi piłkarze z rocznika 2010 rywalizowali w Ząbkowicach Śląskich, gdzie na zaproszenie Orlika Ząbkowice walczyliśmy o Puchar Starosty Ząbkowickiego. Osiem zespołów podzielonych zostało na dwie grupy, które walczyły o wejście do półfinału. Dzięki fantastycznej postawie naszych piłkarzy, byliśmy świadkami gradu pięknych bramek, oraz wielu składnych akcji. Każdy z meczy pokazał jak bardzo rozwinęliśmy swoje umiejętności na przestrzeni kilkunastu miesięcy! Wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc ani jednej bramki, a to dzięki świetnej postawie naszych bramkarzy Michała Mazura i Wiktora Kuśnierza, stajemy się zwycięzcami całego turnieju!

Najwyższe podium i kolejny puchar trafia na konto Siódemki! Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Oliwier Pędziwiatr, za co otrzymał statuetkę i dyplom! Brawo Oliwier!

Było nam niezmiernie miło odebrać gratulacje i pochwałę za dobrą grę od przeciwnych drużyn. Oczywiście brawa za świetna grę i wolę walki całej drużyny, nie zwalniamy tempa i idziemy do przodu, brawo drużyna, brawo UKS Siódemka!

Wyniki meczów:

Orlik Ząbkowice II 0-2 Siódemka