7 kwietnia w Cieszkowie odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy dziewcząt oraz chłopców w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczyło 200 zawodników z 20 klubów z 4 województw. W ramach zawodów rozegrano również Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów w zapasach w stylu wolnym. Powiat Dzierżoniowski reprezentowali: Sandra Moskal, Sylwia Moskal, Weronika Smaczyńska, Weronika Stasiek, Sofia Savina, Karol Kurbiel – UKS IRON BULLS Bielawa, oraz Wiktoria Szeliga i Natalia Zając ULKS Sowa Pieszyce.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się Wiktoria Szeliga 48kg oraz Natalia Zając 61kg, które wywalczyły złote medale. Srebrne krążki w zmaganiach zdobyli: Sofia Savina 57kg oraz Franciszek Koper 51kg. Brązowe medale zdobyli Weronika Smaczyńska 57kg, Sandra Moskal 57kg, Klaudia Smaczyńska 61kg. Piąte miejsca w zawodach zdobyły Weronika Stasiek 45kg oraz Sylwia Moskal 57kg.

Trenerami i opiekunami na zawodach byli Marzena Martyka oraz Sylwia Szewczyk.

Zawody współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Bielawie oraz Pieszycach. Wielkie podziękowania dla firmy DRG AGRO GROUP z Tuszyna za wsparcie młodych sportowców.