•  
  •  

W sobotę 15 lipca otwarcie Wakeparku Bielawa, a już dziś prezentujemy nową stronę internetową www.jeziorobielawskie.com.pl. Strona internetowa zawiera informacje na temat największej atrakcji turystycznej Bielawy czyli jeziora bielawskiego. Turyści znajdą na niej ciekawostki dotyczące Basenu Familijnego, Wakeparku, wypożyczalni kajaków i rowerów wodnych, plaży, wyspy czy żeglarstwa.


Nowa strona internetowa to także baza informacji dla osób odwiedzających Bielawę na temat innych atrakcji turystycznych w mieście i regionie, bazy noclegowej i gastronomicznej, tras rowerowych w Górach Sowich, a także link do mapy turystycznej.

Strona internetowa www.jeziorobielawskie.com.pl zawiera również zakładkę dla inwestorów z branży turystycznej, w której znaleźć można informacje o dostępnych terenach inwestycyjnych w pobliżu jeziora.

Oprócz tego witryna internetowa posiada galerię zdjęć, filmy, aktualności i linki do portali społecznościowych jeziora bielawskiego.

Ważnym elementem strony jest logo i hasło promocyjne atrakcji turystycznej, które brzmi – jezioro bielawskie – plaża w Górach Sowich.

Mamy nadzieję, że strona www.jeziorobielawskie.com.pl przyczyni się do jeszcze większej promocji Bielawy i akwenu wodnego.

 

Kontakt do administratora strony www.jeziorobielawskie.com.pl:

Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Bielawie

lmasyk@um.bielawa.pl