Zapraszamy Państwa serdecznie na Otwarty Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej „Onkologiczny Ring”, który będzie miał miejsce w niedzielę 23 kwietnia w hali sportowej SP 10 w Bielawie. Zapowiada się prawdziwe dwunastogodzinne święto siatkówki i nie tylko. Do maratonu zgłosiło się 7 drużyn z 4 gmin i 2 powiatów. Zaplanowanych jest 14 spotkań i wiele atrakcyjnych licytacji, losowań i konkursów. A co najważniejsze to wszystko odbędzie się w szczytnym celu,  a mianowicie - zbiórka pieniędzy dla Pani Renaty Łukasiewicz - mieszkanki gminy Pieszyce na leczenie onkologiczne w Magburgu. Badanie genetyczne wycinka guza i chemioterapia celowana. Niech w tym dniu połączy nas piłka siatkowa i pomoc drugiej osobie.

Zapraszamy! Wstęp wolny !!!