Mamy dobrą informację dla mieszkańców i turystów lubiących aktywnie spędzać czas nad jeziorem bielawskim. Po kilkudniowej awarii technicznej oraz koniecznościi wykonania dodatkowych odbiorów inwestycji przez wykonawcę, od 18 sierpnia (piątek) WakePark został ponownie uruchomiony.

Po krótkiej przerwie pomiędzy kolejnymi rundami, Puchar Strefy MTB Sudety 2017 wraca już w najbliższą niedzielę z szóstym wyścigiem serii, którego start odbędzie się w malowniczo położonych Pieszycach.

Wakacje na półmetku, a w szkołach zamiast uczniów - budowlańcy. Powodem tego są remonty i modernizacje prowadzone w czasie wakacji. W tym roku w Szkole Podstawowej nr 10 trwa remont sanitariatów. Wkrótce rozpocznie się także modernizacja boiska szkolnego ze sztuczną nawierzchnią.

Bielawa jest piękna o każdej porze roku i z każdej perspektywy. Zapraszamy więc do obejrzenia letniej galerii zdjęć z najciekawszych miejsc w naszym mieście. Więcej zdjęć Bielawy znaleźć można na portalu społecznościowym flickr.

W dniach 16-26 w Karlinie odbędzie się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w Zapasach przygotowujących się do Mistrzostw Świata. W obozie uczestniczyć będzie 14 najlepszych zawodniczek z kraju w tym Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów. Wspólnie z reprezentacją Polski trenować będą reprezentacje Litwy, Czech oraz Słowacji.
Wielkie podziękowanie dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna – Rafał oraz Daniel Gogolewscy za wsparcie młodych sportowców z powiatu dzierżoniowskiego.