W dniach 26-28 maja odbędzie się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Kadetek oraz Kadetów w stylu wolnym w Dunajskiej Stredzie – Słowacja. Wśród powołanych zawodniczek jest Olimpia Łosyk - UKS IRON BULLS Bielawa, która rywalizować będzie w kat. 49kg. Młoda zawodniczka w tym sezonie zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych oraz brązowy medal Pucharu Polski Kadetek w Zapasach.

W dniach 19-21 maja w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w stylu wolnym oraz Seniorek w zapasach. Powiat Dzierżoniowski reprezentowali: Paulina Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz Denis Matejko UKS IRON BULLS Bielawa. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się debiutująca w granie seniorek Paulina Martyka kat. 60kg, która wywalczyła V miejsce. Natomiast Denis Matejko uplasował się na IX miejscu w kat. 125kg.

17 maja uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielawie wystartowali w IX Otwartych Halowych Mistrzostwach w Skoku Wzwyż o Puchar Wójta Gminy Stoszowice. Uczestnictwo startujących uczniów w programie „Lekkoatletyka dla Każdego!” przyczyniło się do zdobycia 6 medali i zwycięstwa w klasyfikacji medalowej dla drużyny.

17 maja w hali sportowej przy ulicy Bankowej odbyła się Spartakiada Seniora. Organizatorami zawodów było Miasto Bielawa, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Bielawie. Impreza miała nie tylko charakter sportowy, ale również integracyjny, aby wspólnie i aktywnie spędzić czas wolny.

W sobotę 20 maja o godz. 11.00 zapraszamy na mecz VII kolejki ligi makroregionalnej juniorek młodszych pomiędzy UKS Bielawianka a AZS Wrocław. Stawką meczu jest awans do najlepszej ósemki w Polsce. Pomóżcie dziewczynom głośnym dopingiem na stadionie przy ul. Sportowej 10. Serdecznie Zapraszamy.