W czwartek 21 lutego, zawodnik bielawskiego klubu Bebson Gold Team Bielawa Grzegorz Joniak, wraz z trenerami, odwiedził burmistrza Bielawy, aby odebrać osobiste gratulacje za swój ostatni sukces sportowy! Mowa o zwycięstwie w walce, w ramach jednej z największych i najbardziej prestiżowych organizacji promującej walki MMA na świecie!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie zaprasza do wzięcia udziału w III edycji Tropem Wilczym, Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Piastowską, Kopernika, 3-go Maja i ul. Wolności ze startem i metą na Pl. Wolności.

W sobotę 16 lutego, swoje zwycięstwo świętował rocznik 2013, który efektownie zaprezentował się w Witoszowie Dolnym na turnieju JAKO Polonia - Stal Świdnica CUP, organizowanym przez Polonię Świdnica. Zagraliśmy przeciwko: FA Wałbrzych, Silesia Żarów, Polonia Świdnica, AP 13 Świdnica, Champions Nowa Ruda.

Od 15 do 16 lutego w Bielawie odbył się V Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy dziewcząt oraz chłopców w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczyło 22 zawodników z 17 klubów z 7 województw oraz Czech. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali: zastępca Burmistrza Bielawy Aleksander Siódmak oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Marcin Samul. Medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczał natomiast prezes UKS IRON BULLS Stanisław Warchoł.

Przed nami…drugi co do wielkości bieg narciarski w Polsce, czyli XXXVII Bieg Gwarków! Organizowany od blisko 40 lat, w naszych górach odbędzie się po raz drugi. Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich, w skład którego wchodzi także Bielawa, Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo Rekreacyjne „AQUA- ZDRÓJ” Sp. z o.o. z siedziba w Wałbrzychu oraz Centrum Sportu i Rekreacji Gminy Walim.