wesolych swiat
  •  
  •  
11 grudnia w Boguszów Gorcach na obiektach OSiR-u odbył się zapaśniczy mecz Polska – Europa. W zmaganiach odbyło się 16 pojedynków w którym rywalizowała Reprezentacja Polski z zapaśniczkami z 6 krajów. Po bardzo zaciętych pojedynkach mecz zakończyłem się remisem 8-8.

1 grudnia w Berlinie odbyły się międzynarodowe zawody JIU JITSU pod nazwą: INTERNATIONAL OPEN IBJJF JIU JITSU CHAMPIONSHIPS, w których uczestniczył bielawianin, zawodnik klubu BEBSON GOLD TEAM Mateusz Urban, który na co dzień doskonali m.in tę sztukę walki.

11 grudnia w Boguszowie Gorcach odbędzie się zapaśniczy mecz Polska – Europa.
W zmaganiach odbędzie się 16 pojedynków w którym rywalizować będzie Reprezentacja Polski Juniorek  i Kadetek z zapaśniczkami z 6 krajów.

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Gimnazujm odbył się Mikołajkowy Turniej w mocowaniu zapaśniczym. Zawody przeznaczone były dla najmłodszych adeptów. Zmagania przyniosły spore emocje wśród dzieci.

W niedzielę  gościliśmy w Kłodzku na corocznym Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez MKS Nysa Kłodzko. Turnieje organizowane przez gospodarza zawsze stoją na wysokim poziomie i tak było tym razem.