UKS Siódemka Bielawa najlepsza w powiecie
7 listopada na obiektach dzierżoniowskiego OSiR-u odbyły się powiatowe rozgrywki XX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Charytatywny Kurs Samoobrony dla Kobiet
24 listopada (niedziela) o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy panie na kurs samoobrony. Zajęcia odbędą się w sali Bebson Gold Team Bielawa przy ul. Piastowskiej 2a. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie Agnieszki Kudyry.

bielawaowls
W środę 6 listopada burmistrz Andrzej Hordyj osobiście przekazał przedstawicielom klubu BIELAWA OWLS gratulacje z okazji zdobycia mistrzostwa trzeciej ligi w finale LFA9, podczas meczu rozegranego 26 października w Bielawie. Sowy zwyciężyły wtedy...

Zapaśnicy  IRON BULLS Bielawa uczcili Święto Niepodległości na sportowo
W dniu 2 listopada w Dzierżoniowie odbył się XIX Międzynarodowy  Turniej Zapaśniczy z  dziewcząt i chłopców w stylu wolnym z okazji Odzyskania Niepodległości. W zawodach rywalizowało 70 uczestników z 12 klubów z Polski oraz Czech.

Zawody strzeleckie w Bielawie
20 października odbyły się Otwarte zawody w strzelaniu z wiatrówki.