dzienseniora2019

We wtorek 29 października w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie odbyła się Akademia z okazji Dnia Seniora zorganizowana przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bielawie. Wśród zaproszonych gości obecny był m.in burmistrz miasta Andrzej Hordyj.

Po uroczystym otwarciu i powitaniu gości przez Pana Tadeusza Kowalczyka - prezesa związku oraz Panią Wandę Stępień-Kowalczyk - sekretarza, burmistrz życzył seniorom wielu radości, zdrowia i życzliwości na co dzień. Przy okazji spotkania, włodarz przypomniał także, że polityka senioralna w Bielawie to jeden z priorytetów gminy.

Tego wieczoru odbyła się także prezentacja filmowa podsumowująca działania związku. W drugiej części uroczystości, gościom czas umilały występy artystyczne zespołu Poloneziaki oraz Czerwona Jarzębina. Sala bielawskiego kinoteatru była tego dnia wypełniona po brzegi.