20 października w Dębowy Hotel|Event|SPA będzie świętował swoje 15 urodziny. Z okazji jubileuszu odbędzie się uroczysta gala, podczas której podsumowana zostanie kilkunastoletnia działalność hotelu. Gościem wieczoru będzie Natalia Lubrano.

Rok 2017 jest rokiem wyjątkowym dla Dębowy Hotel|Event|SPA, ponieważ mija dokładnie 15 lat jego funkcjonowania. Historia pałacu, w którym obecnie mieści się hotel, sięga początków XX wieku. Początkowo była to rezydencja, następnie obiekt przystosowano na potrzeby placówki leczniczej. W 2001 roku rodzice obecnej właścicielki hotelu dokonali generalnego remontu całego obiektu i przystosowali budynek pod hotel, który otrzymał miano zabytku.

Przez 15 lat działalności, Dębowy Hotel|Event|SPA odwiedziło blisko 100.000 osób. Hotel gości turystów z całej Polski, jednakże najchętniej odwiedzany jest przez mieszkańców Dolnego Śląska oraz Warszawy. Ze względu na wysoki standard usług i lokalizację w otoczeniu Gór Sowich, hotel idealnie sprawdza się zarówno jako miejsce wypoczynku dla turystów indywidualnych, ale również miejsce pracy dla Gości biznesowych z Niemiec, Czech, Włoch czy Portugalii. Hotelu pozwala także na organizację wesel oraz dużych eventów. W Dębowym zorganizowano około 500 wesel.

Właściciele Dębowego z okazji 15-lecia organizują 20 października galę, podczas której podsumują miniony okres, a co najważniejsze przedstawią plany związane z rozwojem hotelu. Zaproszeni zostali obecni przedstawiciele władz miejskich i powiatowych, starosta dzierżoniowski oraz przedstawiciele firm współpracujących z Dębowym jak Bank Zachodni WBK oraz Mercedes. Nie obejdzie się bez podziękowań i wykwintnej kolacji. Wydarzenie uświetni jazzowy koncert znanej wrocławskiej wokalistki i kompozytorki - Natalii Lubrano.

Od 15 lat staramy się, aby oferta hotelu była jedyna w swoim rodzaju, dlatego cieszymy się, że Dębowy na stałe wpisał się w krajobraz Gór Sowich, a turyści tak licznie nas odwiedzają. W lipcu Rezydencja Dębowa otrzymała statut czterech gwiazdek, co jest kolejną okazją do świętowania." – mówi Karolina Sochaj, Dyrektorka Dębowy Hotel|Event|SPA.