MOKIS zaprasza na Nocny Maraton Filmowy w Kinie Mokis 3D
  •  
  •  
Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie Mokis 3D w Bielawie. Jak co roku, miłośnicy zgrozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech doskonały mocnych filmach.Maraton rozpocznie się o godzinie 20.00, 31 października 2017 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19A ( Teatr Robotniczy). Promocyjna cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy. Bilety można nabyć przez internet: https://ekobilet.pl/mokis-bielawa/nocny-maraton-filmowy-7697/224808-bilety-na-film lub w kasie kina Mokis w weekendy od 16.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy.

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego.

1. PIŁA: DZIEDZICTWO
2. LEATHERFACE
3. AUTOPSJA JANE DOE

PIŁA DZIEDZICTWO (2017)

Na terenie całego miasta pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w różnych przerażających okolicznościach. Śledztwa zaczynają wskazywać nieprawdopodobnego sprawcę, a mianowicie nieżyjącego już Johna Kramera.

LEATHERFACE (2017)

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który wkrótce okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.Tak zaczyna się koniec.

AUTOPSJA JANE DOE (2016)
Koroner Tilden i jego syn badają zwłoki ofiary makabrycznej zbrodni. Mężczyźni trafiają na ślady obrzędów rytualnych.