•  
  •  
11 grudnia Żłobek Publiczny odwiedził burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa wraz z zastępcą burmistrza Małgorzatą Greiner oraz dyrektorem MZPO Ewą Kowalik. Goście mieli okazję zobaczyć jak dzieci radzą sobie z zajęciami prowadzonymi w każdej grupie żłobkowej: malowanie, zabawy przy stolikach, zabawy dowolne oraz zajęcia rytmiczne.

12 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne organizowane przez Bielawski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Na zaproszenie władz Stowarzyszenia udział w Wigilii wziął burmistrz Bielawy Piotr Łyżwa. Podczas spotkania obecni byli również zastępca burmistrza Małgorzata Greiner i ksiądz Krzysztof Pełech.

Burmistrz Miasta Bielawa oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki zapraszają na wspólne powitanie Nowego Roku 2018. Więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Bielawy na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 17 grudnia na Placu Wolności. Program imprezy na plakacie.

Koncert Kortez Trio dopiero w kwietniu 2018 roku, ale już teraz zachęcamy do kupowania biletów na to wydarzenie. Szczegółowe informacje na plakacie.

Burmistrz Miasta Bielawa oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki zapraszają na "Wielkie Kolędowanie". Szczegóły na plakacie.