•  
  •  
Koncert miejski rozpoczął tegoroczny festiwal Regałowisko. 17 sierpnia na scenie przy ulicy Piastowskiej 1, wystąpili: Dawid Albaaj oraz Bebzacze, a gwiazdą wieczoru był MIKE LOVE. 

Od 17 do 19 sierpnia w Czechach w Hradec Kralove odbędzie się największy festiwal kultury Hip Hop w Europie - Hip Hop Kemp. Grzegorz Gniwecki, Mateusz Magusiak oraz Klaudia Watemborska z BWA Breakers zostali zaproszeni jako goście specjalni Break Dance.

Dla wszystkich, którzy chcą mieć najważniejsze informacje w jednym miejscu - prezentujemy Festiwalowy Niezbędnik 2017. Niezbędnik zawiera skrót najważniejszych informacji z ostatnich miesięcy - m.in. info o festiwalowym transporcie z Wrocławia, o parkingu, polu namiotowym, najbliższym sklepie czy bankomacie. Znajdziecie tam także rozpiskę czasową koncertów oraz mapę festiwalu!

Wydział Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu dzierżoniowskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 22 sierpnia.

Wakacje to ponury czas dla porzucanych zwierząt i dla pracowników schronisk. Wolontariuszka Ola ze ściśniętym sercem głaszcze małego mopsika przyprowadzonego przed chwilą do schroniska. Psiak drży z przerażenia… a może z tęsknoty za właścicielem? Błąkał się po mieście bez obróżki. Czy zdjęto ją celowo, czy maluch się zgubił? To już piąta istota w tym tygodniu i obawiam się, że nikt po niego nie zgłosi … mówi z żalem Ola.

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Sowa" zaprasza na Zawody Strzeleckie z wiatrówki.  Szczegóły poniżej.