•  
  •  
Miasto Bielawa, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Iron Bulls zapraszają na VIII Ogólnopolski Turniej NO-GI, GI Fight, który odbędzie się 6 października w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum. Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

BWA Breakers zapraszają na zajęcia Break Dance dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tańcem Break Dance.

W niedzielę, 16 września największymi triumfatorami byli nasi piłkarze z rocznika 2012, którzy okazali się zwycięzcami Otwartego Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego PIAST ŻERNIKI CUP 2018. Pełni woli walki i zwycięstwa pokonaliśmy drużyny tj. Piast Żerniki, Forza Wrocław, Olimpiakos Żerniki, Parasol Wrocław, Parasol Wrocław 13. Publiczność na trybunach skandowała „Bielawa, Bielawa”!!!! dodając nam jeszcze więcej siły i motywacji.

Miniona niedziela to sprawdzanie naszych umiejętności na turnieju wyjazdowym. Rocznik 2009 miał okazję brać udział w Dziecięcym Turnieju Piłkarskim, który odbył się w Kątach Wrocławskich. Choć turniej nie przewidywał zwycięzców, to i tak wróciliśmy w bardzo optymistycznych nastrojach.

15 września 2018 r. w Katowicach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Break Dance - AWF BREAK GENERATION, które zdominowali reprezentanci Bielawy BWA Breakers. Na podium stało aż sześciu zawodników BWA Breakers, Bielawianie zdobyli trzy pierwsze miejsca, dwa drugie i jedno trzecie. Warto dodać, ze w Mistrzostwach wzięło udział blisko 200 zawodników, a zmagania oceniała międzynarodowa komisja jury w której skład wchodzili laureaci największych zawodów na świecie. Bielawa po raz kolejny zaznaczyła swoją mocną pozycję na międzynarodowej arenie Break Dance.