•  
  •  
Prace uczestników artterapii
W dniu 16 marca 2019 r. pracownicy Zespołu ds. Asysty Rodzinnej oraz Zespołu ds. Usług Opiekuńczych przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielawie, w ramach integracji pokoleniowej zorganizowali wspólne zajęcia „Arteterapii” uczestników bielawskiego Klubu Seniora oraz dzieci i ich rodziców biorących udział w w/w zajęciach.

Laureaci konkursu z wizytą u zastępcy burmistrza Aleksandra Siódmaka
Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Tak dla czystego powietrza w Bielawie", organizowany po raz trzeci, w ramach prowadzonego przez Straż Miejską Bielawy wspólnie z Referatem Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego Bielawy przy współudziale Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty, programu profilaktyczno-edukacyjnego i kontrolnego pod tą samą nazwą.

 muzyczne spotkanie z twórczością Agnieszki Osieckiej
Zapraszamy na muzyczne spotkanie z twórczością Agnieszki Osieckiej. Piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej, zaśpiewa Nikola Warda z zespołem.

Przedszkolaki uczestniczący w akcji "Karma dla psiaka".
W Publicznym Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek w Bielawie w dniach 08 – 12 kwietnia br. przedszkolaki wraz z rodzicami  wzięły udział w AKCJI „KARMA DLA PSIAKA”, polegającej na zbiórce karmy suchej i mokrej dla piesków z Ośrodka Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych (Schronisko w Gilowie).
Plakat - Dotacje dla przedsiębiorców
Kończy się czwarty i wkrótce zaczyna piąty nabór wniosków o dotacje dla przedsiębiorców z okolic Kłodzka, Ząbkowic i Dzierżoniowa. A można otrzymać 85% dofinansowania na usługi doradcze.

marek piekarczyk w mokisie
W niedzielę 14 kwietnia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki wystąpił Marek Piekarczyk - piosenkarz, juror, ale przede wszystkim wokalista i lider legendarnej formacji TSA, uznawanej za jeden z pierwszych zespołów HEAVY METAL-owych w Polsce. Nostalgiczny koncert Piekarczyka z zespołem, połączony z nietuzinkowym humorem artysty, sprawił, że wszyscy, którzy zdecydowali się spędzić niedzielny wieczór w kinoteatrze, z pewnością nie żałowali.