•  
  •  
Prawdziwego ducha społeczeństwa poznajemy po tym, w jaki sposób traktuje ono swoje dzieci.

Nelson Mandela

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie zaprasza na IV Powiatową Debatę Zawodoznawczą TRAFNY WYBÓR - DOBRA PRZYSZŁOŚĆ.

Tradycyjnie już, na zaproszenie władz Lingen, w lutym każdego roku, Bielawa uczestniczy w targach turystyczno-rowerowych, organizowanych w halach wystawowych partnerskiego miasta w Niemczech. Nie inaczej było w tym roku. W dniach 16 – 17 lutego w Emslandhalle, Bielawa zaprezentowała ofertę turystyczną skierowaną do turysty niemieckiego oraz przedstawiła ofertę inwestycyjną miasta.

W środę 13 lutego w  galerii  Dolnośląskiego Inkubatora Art. Przedsiębiorczości odbył się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Jerzego Kukulskiego. Artysta jest przykładem tego, że na realizację pasji nigdy nie jest za późno.

Bardzo dobrze zostały odebrane, przez jury jak i przez publiczność bielawskie zespoły Czerwona Jarzębina i Erato podczas przeglądy kolęd i jasełek jaki odbył się w Złotym Stoku w ostatnią sobotę stycznia.

Podczas finałowej Gali konkursu Perfect SPA Awards poznaliśmy najlepsze obiekty SPA w kraju. W finałowej rozgrywce po raz pierwszy znalazł się położony w Górach Sowich Hotel Dębowy Biowellness & SPA, który został nagrodzony w kategorii Najlepsze Wellness.