Kultura
  •  
  •  
We wtorek 28 sierpnia o godzinie 17.00 zapraszamy milusińskich na ostatnie wakacyjne spotkanie w ramach “Teatralnego Parkowania. „Czarnoksiężnik z krainy Oz” to niezapomniana przygoda małej Dorotki, która za sprawą potężnego tornada trafia do magicznej krainy Oz. Dziewczynka spotyka tam przyjaciół: Stracha na Wróble, Tchórzliwego Lwa oraz Blaszanego Drwala, którzy pomagają jej dotrzeć do władcy tego świata. Dorotka wierzy, że tylko z jego pomocą będzie mogła wrócić do domu.  Spektakl pokazuje, że warto odkrywać możliwości, które w nas drzemią, a także to, że pomimo swoich słabości potrafimy sobie radzić w różnych sytuacjach.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na turniej Mahjonga. Szczegóły na poniższym plakacie.

Za nami dwudziesta jubileuszowa edycja Regałowiska. Największy na Dolnym Śląsku i jeden z największych w Polsce festiwali muzyki reggae, rozpoczął się 9 sierpnia otwartym koncertem miejskim.

W czwartek 9 sierpnia koncert miejski rozpoczął tegoroczny festiwal Regałowisko. Wydarzenie było doskonałym wstępem do tego, co dziać się będzie podczas festiwalu w piątek i sobotę.

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla dzieci przyjętych do Przedszkola Publicznego nr 3, ul. 3-go Maja 22 w Bielawie rozpoczną się w dniu 3 września 2018 r., zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2018/2019. Czas pracy placówki to godziny od 6.30 do 16.30, Dzieci należy przyprowadzić zgodnie z godziną zadeklarowaną we wniosku o przyjęcie do przedszkola.

Regałowisko już tuż-tuż! Przypominamy, że 8 sierpnia to ostatni dzień puli biletowej w cenie 70 złotych za karnet! Od 9 sierpnia bilety na festiwal dostępne wyłącznie w kasach przy wejściu na teren imprezy, w cenie 85 złotych za karnet i 50 zł za bilet jednodniowy. Kasy i opaskownia będą czynne w czwartek w godzinach 12:00-22:00, a w piątek i sobotę od godziny 10:00.