„Bielawa – miasto na cały rok” pod takim hasłem został wydany w 2011 roku nowy folder Bielawy.

Miasto w atrakcyjny sposób promuje w nim walory turystyczne i możliwości gospodarcze, a także zachęca do zwiedzania zabytków i udziału w popularnych imprezach.

W drukowanym materiale reklamowym miasta zaprezentowaliśmy Państwu działania promocyjne podejmowane w Bielawie na rzecz ekologii i poszanowania środowiska naturalnego. Przybliżyliśmy także ideę modelowego miasta ekologicznego.

Folder Bielawy zawiera ponad 100 fotografii ukazujących piękno miasta i jego okolic, a także ilustrujących najważniejsze wydarzenia i ciekawe miejsca turystyczne w Bielawie. Materiał promocyjny został wydany w trzech językach – polskim, angielskim i czeskim, dzięki czemu Bielawę bliżej poznają nie tylko polscy turyści, ale również zagraniczni goście.

Folder powstał przy udziale środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest częścią szerszej promocji miasta. Dostępny jest w Centrum Informacji Turystycznej.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA FOLDERU MIASTA
W WERSJI ELEKTRONICZNEJ!