W dniach 28.01-08.02 odbędzie się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Kadetek w Zapasach. Wśród powołanych uczestniczek są zawodniczki UKS IRON BULLS Bielawa Olimpia Łosyk LO Bielawa oraz Weronika Smaczyńska SP 10 Bielawa.

19 stycznia "KS Bielawianka Bester Bielawa" zaprasza na mecz 16 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn. Tym razem rywalem drużyny będzie drużyna MKST Astra Nowa Sól. Szczegóły na zamieszczonym plakacie.

Ostatnia niedziela była kolejnym dniem zmagań naszych małych piłkarzy z rocznika 2011. Tym razem gościliśmy w Legnicy, biorąc udział w turnieju JAKO CUP. Zmagania z innymi zespołami jak zawsze kosztowały nas sporo energii i pracy zespołowej, ale w końcu pojechaliśmy tam, żeby pokazać, że „7” Bielawa potrafi sięgać wysoko! Rozegraliśmy sześć meczów, z czego pięć wygraliśmy i tylko jeden przegraliśmy. W turnieju uplasowaliśmy się na 2 miejscu, dzięki czemu kwalifikujemy się do rozgrywek finałowych, które odbędą się we Wrocławiu.
W dniach 15-16 lutego zapraszamy na II Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Burmistrza Miasta Bielawa. Poniżej prezentujemy program zawodów. Serdecznie zapraszamy!

11 stycznia 2019 r. w Brnie odbyły się międzynarodowe mistrzostwa tańca sportowego - "Take The Lead 7". Grzegorz Gniwecki oraz Mateusz Magusiak z BWA Breakers, po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni i zdominowali Mistrzostwa w Czechach.