•  
  •  
Od 10 do 12 października w Berlinie odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Kobiet. W zawodach uczestniczyło 350 zawodniczek z 13 państw. Powiat dzierżoniowski reprezentowały: Sylwia Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów, Olimpia Łosyk oraz Karolina Kozłowska UKS IRON BULLS Bielawa.

W sobotę 18 listopada drużyna seniorów SKP Bielawianka rozegra swój ostatni mecz rundy jesiennej SPORT-TRAK IV Ligi Dolnośląskiej z zespołem "Sokoła" Marcinkowice. Wynik tego meczu będzie miał istotne znaczenia dla układu tabeli na półmetku rozgrywek. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na stadion miejski w Bielawie w sobotę na godz. 14.00

Od 11 do 12 listopada w Raciborzu odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach, gdzie wystartowało w sumie 226 zawodników z 46 klubów.

Już w najbliższą sobotę 18 listopada odbędzie się trzecia odsłona gali MMA Bebson Arena Bielawa. Jak zawsze zapraszamy do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10. Start o godzinie 18.00.

12 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się II Turniej Warcabowy o Złoty Pion im. Jerzego Edmunda Jankowskiego. Warcabiści rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych - 8, 10, 13 i 16 lat oraz w kategorii Open. Główną nagrodą dla zwycięzcy turnieju było 1000 złotych. Zawody otworzył burmistrz Piotr Łyżwa.