•  
  •  
Szymon Weigelt
W dniach 15-16 marca w Białce Tatrzańskiej na trasach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska odbyły się Finały  Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Biegach Narciarskich. Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie oraz województwo dolnośląskie  reprezentował uczeń klasy V a Szymon Weigelt, który na etapie Mistrzostw Dolnego Śląska w Jakuszycach zajął pierwsze miejsce.

Plakat promujący Otyliadę 2019
W nocy z 16 na 17 marca Bielawa po raz kolejny brała udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim Otyliada. Zawody odbyły się na Pływalni Miejskiej „Aquarius”. Lokalnym współorganizatorem maratonu było Miasto Bielawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem imprezy była popularyzacja pływania.

Zawodniczki IRON BULLS z trenerem Robertem Warchołem
W dniach 15-17 marca w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w obsadzie międzynarodowej. W zawodach rywalizowało 200 dziewcząt z 57 klubów z Polski, Czech oraz Węgier. UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowały: Karolina Kozłowska, Roksana Łosyk, Adela Przybylak, Olimpia Łosyk, Sofia Savina.

turniej charytatywny dzierzoniow
W sobotę 6 kwietnia w godz.14:00-18:00, na bieżni lekkoatletycznej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie (ul.Strumykowa 1), odbędzie się Rodzinny Otwarty Charytatywny Mityng Biegowy "Biegniemy dla Barka i Kacpra".

mlodzi sportowcy iron bulls bielawa
W dniach 17-23.03 w Karlinie odbędzie się Międzynarodowe Zgrupowanie Zapaśnicze z udziałem Reprezentacji Polski oraz innych krajów. Wśród powołanych zawodniczek będą Olimpia Łosyk, Karolina Kozłowska, Weronika Smaczyńska. Obóz poprzedzony będzie Pucharem Polski Kadetek i Juniorek w zapasach. Dla kadetek będzie to pierwsza eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach.